Наша продукція успішно
експлуатується на лініях
електропередач
напруги від 0.4 кВ
до 1150 кВ в
енергетичних
системам
понад
30 країн світу

Історія

Ми працюємо для вас з 1965 року.

Від Львівського ізоляторного заводу, одного з найбільших виробників низько- та високовольтних ізоляторів із загартованого і відпаленого скла, Львівська ізоляторна компанія перейняла і розвинула традиції виробництва високоякісних ізоляторів.

В 2003 році компанія отримала сертифікат якості ISO 9001/2000

докладніше

photo 1

Виробництво

Львiвська ізоляторна компанiя може виготовляти 12 типiв пiдвiсних iзоляторiв з електромеханiчною мiцнiстю вiд 40 до 400 кН, рiзної форми та призначення.

Виробництво iзоляторiв здiйснюється iз врахуванням передових технологiй, нових досягнень науки та технiки в галузi матерiалознавства i енергетики, з використанням розробок науково-дослiдних iнститутiв Львова, Києва, випробувального центру Науково-дослiдного iнституту високих напруг (НДIВН), м. Слов'янськ.

докладніше

photo 2

Лабораторія

Враховуючи постійний технічний розвиток ТзОВ «ЛІК», удосконалення технологічних процесів, технічної переоснастки основного виробництва, освоєння виробництва нових типів ізоляторів – компанія провела в 2012 році переобладнання випробувальної лабораторії. Побудовано нову будівлю лабораторії, частково придбано нове обладнання.

Випробувальна лабораторія ТзОВ «ЛІК» атестована Держстандартом України (свідоцтво про атестацію № РЛ 007/13 видано 22.01.2013 р., дійсне до 21.01.2018 р.). Відповідно до галузі атестації лабораторія проводить повний перелік випробувань комплектуючих (вхідний контроль) для оцінки якості придбаних виробів, а також прийомо-здавальні випробування партій склодеталей і промислових партій ізоляторів. докладніше

photo 4.2

Життя компанії

На базі першого цеху запрацювала дільниця з виготовлення лінійної арматури

Виробниче життя цеху скловаріння і виробітку скла продовжується. На базі цього структурного підрозділу створено дільницю зі складання лінійної арматури. Наприкінці липня відповідальні за освоєння виготовлення нового виду продукції отримали перші завдання, а вже в десятих числа серпня працівники цеху представили пробну партію лінійної арматури у випробувальну лабораторію для перевірки якості. Якщо нова продукція пройде випробування і буде сертифікована на відповідність вимогам, то вже в цьому році лінійна арматура виробництва Львівської ізоляторної компанії з’явиться на ринку продаж.

Новини