Керівництво

IMG_0001ДИНІК Оксана Вікторівна

генеральний директор

Закінчила Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут за спеціальністю інженера-технолога. З червня 2011 року працює в ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія». У квітні 2015 року призначена на посаду генерального директора.

Хомяк-с ХОМЯК Юрій Олександрович

фінансовий директор

Закінчив правничий факультет Львівського національного університету і Львівський державний фінансово-економічний інститут за спеціальністю фінанси. З серпня 2005 року працює в ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія. Стаж за фахом – 10 років. У 2008 році призначений на посаду фінансового директора.

 Артамонова-сАРТАМОНОВА Олена Володимирівна

комерційний директор

Закінчила Львівський державний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. З 2005 року працює в ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія". Стаж за фахом – 10 років. У 2008 році призначена на посаду комерційного директора.

Stadnyk_СТАДНИК Олексій Михайлович

заступник генерального директора з загальних питань

Закінчив  Львівський інститут внутрішніх справ  за спеціальністю - правознавство . З  2007 року працює в ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія. Стаж за фахом – 10 років. У 2015 році призначений на посаду заступник генерального директора з загальних питань.

Олександренко-сОЛЕКСАНДРЕНКО Ольга Павлівна

заступник генерального директора з якості,

представник керівництва у сфері якості

Закінчила Донецький національний технічний інститут за спеціальністю якість, стандартизація і сертифікація. З 2011 року працює в ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія". Стаж за фахом – 26 років. У 2012 році призначена на посаду заступника генерального директора з якості.

Мамчак-сМАМЧАК Василь Романович

заступник генерального директора з охорони праці

Закінчив Пермське військово-командне училище МВС СРСР та Харківський державний університет безпеки життєдіяльності. З 2009 року працює в ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія. Стаж за фахом – 15 років. З 2009 року працює на посаді заступника генерального директора з охорони праці.

ОЛІЙНИК Олександра ЯрославівнаОЛІЙНИК Олександра Ярославівна

начальник управління персоналом

Закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю економіка та організація енергетики. Стаж за фахом – 32 роки. З серпня 2006 року працює в ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія". У квітні 2015 року призначена начальником управління персоналом.

Карпік-сКАРПІК Мирослав Вікторович

 експерт з технічного розвитку, виконуючий обов’язки головного інженера

Закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю автоматика і телемеханіка. Стаж роботи за фахом - 50 років. З 1965 року працює в ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія. З 2015 року -  експерт з технічного розвитку.