Тендери

Global Insulator Group оголошує конкурс на розробку концепції і докладного технічного завдання на проектування лінії автоматичного складання ізоляторів на глиноземному цементі:

На конкурс запрошуються юридичні та фізичні особи, які мають досвід інжинірингу, проектування і НДДКР в області розробки рішень для виробництва. За результатами конкурсу з переможцем буде укладено договір на розробку проектної та конструкторської документації лінії автоматичного складання ізоляторів.

Проведення конкурсу здійснюється наступним чином:
На першому етапі учасники конкурсу повинні розробити концепцію і детальне технічне завдання на проектування лінії автоматичного складання ізоляторів на глиноземному цементі. Учасники мають право розробити і представити на розгляд необмежену кількість варіацій технічних завдань і концепцій збірки ізоляторів.
На другому етапі з виконавцем (виконавцями), що надали (надіслали) заявку з кращими, на думку замовника, технічними рішеннями, укладаються договори на розробку проектної та конструкторської документації лінії автоматичного складання ізоляторів. Можливий розподіл технічного завдання на кілька частин між виконавцями, в разі якщо технічне рішення по одній з частин проекту буде визнано замовником найбільш доцільним.
У разі, якщо переможець конкурсу готовий надати послуги не тільки з проектування, а й з постачання автоматичної лінії, то замовник готовий розглянути дану пропозицію.

Термін прийому заявок до 16.09.18.

Пізніше буде обрано і оголошені дата і місце зустрічі, для більш детального обговорення проекту з учасниками конкурсу.

З усіх питань звертатися: Антонов Володимир Іванович, заступник виконавчого директора з управління проектами АТ «ЮАІЗ»

Ел. адреса: [email protected]

Тел. +7 (35134) 98512