Новини
Ми це зробили. Урочиста презентація шихтоприготувального цеху на фоні свята для дітей працівників
ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» (ЛІК) — львівське підприємство, єдиний в Україні виробник скляних ізоляторів. 4 жовтня, на підприємстві урочисто запустили в роботу новий шихтоприготувальний цех скловарного виробництва. Цікаво, що майже усі роботи провадили або працівники ЛІКу, або українські компанії. Так само і обладнання здебільшого українське - іноземне лише те, що не виробляють в нашій країні. " Цей цех обробляє сировинні матеріали для скловаріння. Ми пропрацювали технічні рішення, які так само допомогли нам не зупинити виробництво і зробити вперше за 50 років таку потужну реконструкцію цієї ділянки», — зазначила генеральний директор підприємства Оксана Динік.

В запуск нового цеху приготування шихти було інвестовано 72 млн. 347 тис. грн. Це збільшить потужність і ефективність скловарного виробництва, виробництва усієї електротехнічної продукції, дозволить виготовляти продукцію вищої якості, розширить її асортимент, що додасть нові ринки збуту та покращить конкурентоспроможність підприємства.
На урочисте відкриття завітали друзі, партнери підприємства. Асоціація Підприємств Скляної Промисловості "Скло України" в особі віце-президента та виконавчого директора Володимира Цветова взяла участь в урочистій церемонії відкриття нового шихтоприготувального цеху на Львівська ізоляторна компанія - ЛІК - провідному європейському виробнику і постачальнику низько- та високовольтних ізоляторів із загартованого та відпаленого скла. Володимир Цветов підкреслив, що із запуском нового шихтоприготувального цеху зроблено черговий важливий крок в історії Львівської ізоляторної компанії. Це послідовний рух лідера по ринку і чергова заявка на успіх, додав він.

Окрему вдячність Володимир Цветов висловив директору підприємства Оксана Динік та усім працівникам, хто брав участь в будівництві і запуску цеху, а ще вручив почесні грамоти за особистий вагомий внесок в розвиток скляної промисловості України.
Урочисто привітав працівників ЛІКу і мер Львова. «Маю дуже велику повагу до колективу, який працює тут. Я народився і живу у Львові, тому пам'ятаю це підприємство у різні періоди його життя. Мене дуже тішить, коли бачу сьогодні нову динаміку, новий розвиток, інновації та людей, які отримують гідну заробітну плату. Немає іншого критерію для мера міста та керівника як кількість робочих місць, безпека, захист людей і їхня заробітна плата. Тому дозвольте мені від імені громади міста висловити подяку і вшанувати працівників підприємства», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Міський голова Львова вручив Генеральному директору ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» Оксані Динік пам’ятний знак Прапор України.
Також подяки від громади міста отримали:
- Начальник виробництва Харченко Юрій Іванович;Головний технолог Савка Галина Григорівна;
- Начальник конструкторського відділу Ілик Роман Ігорович;
- Майстер шихтоприготувального цеху Сибаль Катерина Миколаївна — понад 45 років на підприємстві;
- Інженер-електронік скляного виробництва Дячок Ярослав Йосипович.
(Відео від Львівської міської ради дивіться тут)
Розробка та проектування шихтоприготувального цеху скловаріння і виробітки скла розпочалися ще у 2017 році. Новий шихтоприготувальний цех на «ЛІК» обладнаний єдиною автоматичною системою, керованою комп'ютерною програмою, що забезпечує точність зважування і дозування сировинних компонентів, повноту їх перемішування та відповідність найвищим нормам. Одержання високоякісної шихти – це важливий резерв підвищення ефективності скляного виробництва.

Щороку Львівська ізоляторна компанія модернізує та підвищує ефективність виробництва, щоб мати можливість залучати висококваліфікований персонал, а також покращує соціальні стандарти.

«ЛІК» стимулює до роботи працівників молодого віку. Тільки у 2019 році було працевлаштовано 29 молодих фахівців. На підприємстві велику увагу приділяють підвищенню кваліфікації працівників для їх подальшого кар’єрного зростання. На "ЛІК" працює постійна тарифно-кваліфікаційна комісія. Загальна кількість працівників – майже чотири сотні людей. Середня заробітна плата на підприємстві - понад 15 тис. грн.

Аби підкреслити повагу до усіх працівників, урочисте відкриття провели на фоні дитячого свята. Малечу бавили цікавими конкурсами аніматори, усі радо тішилися малюнкам на обличчі, цікавим фігуркам із надувних кульок. Але найголовніше - діти побачили, куди ж саме ходять їхні батьки на роботу, як працюють мамо чи тато. Саме так можна сформувати нове покоління українців - людей, які цінують працю, можуть робити дивовижні речі на рівні світових стандартів, а то й кращої якості. Адже усі на ЛІКу знають: наші внутрішні вимоги в рази більші, аніж навіть жорсткі рамки клієнтів.
05.10.2019
← Повернутись до новин