Новини

Гості в хату. Хто відвідував Львівську ізоляторну компанію цієї осені ДОПОВНЕНО

Львівські ізолятори приваблюють енергетиків із багатьох країн світу. Лише цієї осені ми мали і маємо чимало представників енергокомпаній. Зокрема у вересні приїжджали подивитися на нашу роботу фахівці з Туреччини. Усі четверо залишилися задоволеними як виробництвом, так і містом (представники ізоляторної компанії показали туркам Львів). В той же ж період часу  на ЛІКу працював й інспектор з Шрі-Ланки. 

Понад вісім тисяч кілометрів подолали гості з далекої Ботсвани. Четверо представників цієї країни гостювали в нас у середині жовтня. Хлопці подружилися із усіма нашими майстрами, яких зустріли)) 

Із 6 по 9 листопада гостили поляків, на приймально-здавальні випробування ізоляторів  приїхало п'ятеро фахівців із тієї країни. Відвантажуємо їм ізолятори 23 листопада. У другій декаді місяця були австрійці. 

 

"Ізолятори європейського рівня. Якість – чудова. Виробництво на сучасному рівні. Лабораторія не стара, модернізована… Нема проблем із якістю продукції. Багато ваших ізоляторів використовуємо, не маємо з ними ніяких проблем", - поділився своїми враженнями гість із Австрії Оскар Лібхарт.

 

 

 

Забігаючи наперед, матимемо шість гостей із Анголи із десятого грудня. Усі гості нам милі, ми щиро вітаємо іноземців на території Львівської ізоляторної компанії. На честь делегацій вивішуємо стяг країни, з якої прибули фахівці, поруч із знаменом України та прапором ЛІКу. 
Але чи не найприємніші гості то є наші львівські школярі, які постійно відвідують наше виробництво. Діти під наглядом майстрів невеликими групами оглядають завод, ми розповідаємо їм усе про нас, намагаємося заохотити школярів до праці. А іноземці, які часом потрапляють у поле зору наших найменших відвідувачів, вкотре доводять, що наші товари та послуги, наша праця є потрібними на ринку. І ми як українці та львів'яни можемо гордитися своїми здобутками. Бо навіть через наші ізолятори світ дізнається більше про Львів та його чудових людей. 


06.11.2018


← Повернутись до новин