Архів новин

Покупці задоволені якістю продукції львівських виробників

Львівську ізоляторну компанію відвідали представники енергетичних компаній Бразилії і Португалії. Вони приймали участь у приймально-здавальних випробуваннях.
«Представник Бразилії вперше відвідав підприємство, - говорить начальник випробувального центру Сергій Ілліч Олександренко. - Енергетична компанія цієї країни делегувала для участі у випробуваннях технічного працівника, який із усією скрупульозністю спостерігав за процесом. Він добре розумівся на питаннях, які контролював, усе записував, дублював, фотографував. Випробування пройшли успішно, без будь-яких зривів, а це означає, що показники відповідають вимогам усіх стандартів».
А от представники енергетичних компаній Португалії на підприємстві не вперше. Вони добре знають продукцію львівських виробників, довіряють їм, але періодично на випробування все ж приїжджають. Минулого року вони були присутні на випробуваннях іншого типу ізолятора.
«За весь період, відколи ми працюємо із португальцями, жодного разу не було зафіксовано негативних показників. Продукція відповідає вимогам покупця і покупець нам довіряє, – продовжує розмову начальник випробувального центру. – Цього разу, спостерігаючи за процесом випробувань і знайомлячись з виробництвом і містом, наші гості були цілком задоволені як якістю продукції, так і нашою гостинністю».

Богдана СТЕФУРА


29.07.2015


← Повернутись в архів