Новини

Якість – понад усе. Наскільки ретельно перевіряють ізолятори на ЛІКу

Делегація із Анголи, яка відвідувала Львівську ізоляторну компанію нещодавно, не випадково потрапила до нас. Ангольці раніше чули про світової якості ізолятори зі Львова. Саме тому і приїхали переймати досвід аж із Африки. Львівські ізолятори і справді є одними із найкращих у світі. Свідчення цьому - контракти ЛІКу із майже 50-ма країнами та безперервна робота печі (40 т скла на добу!).

Якість - основа роботи ЛІКу. І аби ізолятори були ще кращими, на підприємстві працює потужна лабораторія (докладніше тут). Ми ж розповімо кілька деталей про її роботу. У цьому нам допоможе працівник лабораторії Остап Чухвіцький. Він одразу після навчання пішов працювати на ЛІК. Закінчуючи коледж, вибрав напрям на метрологію і якість продукції.

Продукцію можна виміряти, можна оцінити, наскільки якісною вона є. В лабораторії ЛІКу випробують скляні ізолятори, дуже рідко полімерні. Перевіряють на усі параметри, які тільки можливі. Ну і обов'язково - руйнівні випробування. Наприклад, електричний пробій в діелетричному середовищі. Ізолятор замочують в трансформаторному мастилі, замішаним із певними речовинами. Коли напруга проходить, продукт руйнується. Видно усі дефекти, які візуально проявляються.

Ізолятори, які випробування пройшли хай навіть і ідеально, назад не ідуть у продаж. Лише повна утилізація продукції. Якщо є геометричні відхилення, то їх відсіюють у лабораторії. Усю продукцію перевіряють, є вхідний контроль перед збіркою. Тому неякісні ізолятори бувають украй рідко. Сумніви перевіряють повторними випробуваннями.

"Ми завжди намагаємося відповідати найвищим стандартам, які постійно змінюються. Щоб бути на ринку конкурентними, не тільки як підприємство, але й як лабораторія, намагаємося постійно себе вдосконалювати", - каже працівник лабораторії Остап Чухвіцький. Обладнання - на рівні світових стандартів, як тільки з'являється щось нове, то одразу лабораторія подає заявку на закупівлю. До речі, так хлопці із лабораторії постійно піднімають не тільки якість продукції, але й розвиваються тут, у Львові і в нашій країні. Адже вимоги щороку до продукції ростуть, коли ми підлаштовуємося до них, то є постійно у тренді усього найновішого, що тільки є у світі.

Ми і далі продовжимо повідомляти про усі аспекти контролю за якістю на ЛІКу. Можете бути певними: львівські ізолятори Вас не підведуть. І так буде десятиліттями))))

#ЛІК_LIC #тепла_компанія #скло


08.02.2019


← Повернутись до новин